Reklam

Kurumsal

Firmamız, et sektörüne ilk adımını 1982 yılında Fethiye hal ve pazar yerinde küçük bir kasap dükanı açarak atmıştır.

1996 yılında Ölüdeniz caddesine kurduğu et işleme ve satış tesisi ile ile bu gelişimi devam etmiştir.Son olarakta 2013 yılında bünyesine kattığı et entegre tesisi ile geçmişte deyim yerindeyse kendi halinde bir işletmeyken;Günümüzde Türkiyenin dört bir yanına açılabilen bir kapı olmuştur.

Başarılarımızın arkasında iyi bir ekip çalışması ve aldığı sorumluluğun bilincindeki yöneticelerimiz vardır. Hedefimiz, firmamızı gelecekte ''et ve et ürünleri'' denildiği zaman akla gelebilecek ilk isimler arasına sokmaktır.

Yaptığımız işte sağlık ve hijyen birinci plandadır. Bu doğrultudaki ilkemiz kendi yemediğimiz eti,müşterilerimize de yedirmemektir.

Firmamız uluslararası kalite sistemlerini bünyesinde kurarak uygulamaya geçirdi ve bölgemizde ISO 22000 , HACCP, TSE belgelerini alarak bir ilki gerçekleştirdi.

Et ürünleri üretiminin Fethiye'de ki kurucusu olarak hedefimiz; tüketicilerin beklenti ve istekleri doğrultusunda ürün gurubunu ve kalitesini sürekli geliştirerek, kendi pazarımızda lider olmaktır.

Firmamız tüm çalışanlarıyla başarılı ve verimli takımlar halinde çalışarak ÇARIKLI markalı ürünlerimizin kalitesini doruğa çıkarmayı hedeflemektedir.

3124'ten gelen lezzet...